شرایط استفاده

شما با ثبت نام در ارزان قائم مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، تلفن تماس و … را در اختیار ارزان قائم قرار می دهید.
در ادامه برای انجام تراکنش و ثبت سفارش نیاز به اضافه کردن مشخصات آدرس خود خواهید داشت.

شما پس از ثبت نام به عنوان کاربر ارزان قائم شناخته خواهید شد و کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها، پرداخت ها و… نیز در اختیار ارزان قائم خواهد بود همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می شود که ارزان قائم حداکثر تلاش را به عمل می آورد که از اطلاعات کاربران محافظت نموده و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و ارزان قائم حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانون بنابر صلاحدید خود محفوظ می دارد.

ارزان قائم ممکن است انتقادات و پیشنهادات ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین اپلیکیشن ویرایش کند همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، ارزان قائم می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات اپلیکیشن حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق الذکر به ارزان قائم اعطاء نموده و حق اعتراض را از خود سلب می نمایند. باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هرگونه ادعا علیه ارزان قائم را از خود سلب می کند.
ارزان قائم هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضائی یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای ارزان قائم وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات اپلیکیشن ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

ارزان قائم برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی سفارشی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با شماره 09128786450 تماس بگیرید.

شرایط حمل و نقل:
هزینه حمل برای خرید های بالای 50 هزار تومان و حداقل 8 قلم کالای مختلف رایگان میباشد

هزینه حمل برای خرید های زیر 50 هزار تومان 5000 تومان میباشد که به فاکتور اضافه خواهد گردید

کلیه خدمات این فروشگاه در محدوده استان زنجان ارائه میشود.